Фізіологія та патологія розмноження дрібних тварин Харенко, ХоминНазвание: Фізіологія та патологія розмноження дрібних тварин
Автор: М.І.Харенко, С.П.Хомин, В.П.Кошовий, В.П.Пономаренко, В.Ю. Стефаник, О.Г.Стоцький, І.В.Паращенко, О.М.Чекан, А.Б.Лазоренко, І.Б.Вощен ко, A.M. Харенко, Т.М. Данілова
Издательство: Козацький вал
Год: 2005
К-во страниц: 554
Формат: pdf
Размер (мб): 5.6

Описание: У книзі висвітлені питання] акушерства, гінекології та андрології дрібних тварин, які слід розглядати як оригінальне і перше видання в умовах України.

Книга складається з 2-х частин і 19 розділів, написаних авторським колективом Сумського НАУ, Львівської НАВМ ім. С.З.Ґжицького та Харківської ДЗВА.

У цьому навчальному посібнику автори прагнули узагальнити і висвітлити основні програмні, теоретичні і узагальнити практичні питання ветеринарного акушерства, гінекології та андрології дрібних тварин на рівні раніше отриманих та сучасних досягнень вітчизняної і зарубіжної біологічної, ветеринарної та зоотехнічної науки, включаючи особисті наукові дослідження та наукові розробки, які були отримані авторами за останні роки.

Посібник призначається для магістрів вищих навчальних закладів, а також студентів ветеринарних технікумів і коледжів, викладачів, спеціалістів і науковців зі спеціальності 1305 «Ветеринарна медицина».

 

Ветеринарные книги

Статистика

Вверх

© Ветеринария 2021